KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16229350
nr 1622 9350
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsningar, 2 st, Modeller, yttermått inklusive ram: 49x40 - 42-60 cm. Signerad
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:36:56
27/5 20:31:56